GynSpa Medica s.r.o – MUDr. CLAUDIA ŠTUKSOVÁ

  • layout-picture.jpg

Ferticare

Institut reprodukční medicíny a genetiky s.r.o (Ferticare) založil v roce 2007 MUDr. Petr Uher, PhD, který se oboru asistované reprodukce věnuje více jak 30 let jak v ČR, tak v Rakousku a Švýcarsku. Na založení centra se podílela rovněž MUDr. Claudia Štuksová, která se předtím vzdělávala v oboru asistované reprodukce v Institutu reprodukční medicíny a endokrinologie v Plzni.

Společně s týmem embryologů a genetiků pomáháme jak českým, tak i zahraničním párům na cestě k dítěti na špičkové evropské úrovni.

Pro těhotné klientky zajišťuje klinika Ferticare kompletní genetickou prenatální diagnostiku v čele s vedoucím lékařem MUDr. Petrem Lošanem.

GynSpa Medica s.r.o nabízí ve spolupráci s Institutem reprodukční medicíny a genetiky s.r.o (Ferticare) vyšetření příčiny neplodnosti, gynekologické a endokrinologické vyšetření, genetické testování, vyšetření spermiogramu, dále i urologické a andrologické vyšetření (odborný konzultant MUDr. Tomáš Hlavatý).

Kontakt:

Ferticare

Bělehradská 1042/14

36001 Karlovy Vary

Tel.: +420 353 433 950

web: www.ferticare.cz

 

© 2022 GynSpa Medica s.r.o. - MUDr. Claudia Štuksová | Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. | webdesing Gitech